O nás

Jsme softwarová firma

Dodáváme vlastní informační systémy určené pro střední a větší firmy (IS Bílý Motýl®) a pro zemědělské podniky (ZeMan). Jsme také partnerem české softwarové firmy QI GROUP pro prodej a implementaci informačního systému QI.

Jsme analytici a informatici

Ptáme se, co vás trápí. Pomáháme identifikovat potřebu. Hledáme řešení pomocí informačního systému a pak jej implementujeme tak, aby vám byl k užitku. 

Jsme odborníci na procesní řízení

Konzultujeme, zavádíme a školíme problematiku procesního řízení.

Máme zkušenosti

Naše informační systémy podporují podnikání ve firmách různých oborů i v neziskových organizacích. Nechceme se však pochlubit znalostí různých oborů a napasovat vás do unifikovaných oborových řešení. Naopak - za svou devizu považujeme to, že umíme rozpoznat vaše konkrétní specifika a informačním systémem je podpořit.

Historie

Původní BM Servis byl založen v roce 1990 jako výrobní družstvo, tehdy ještě s kratším názvem BM, ale již s jednoznačným vývojovým záměrem – vytvořit inovativní informační systém pro podporu pracovních míst pro zemědělské podniky. Podpořilo nás Ministerstvo zemědělství ČSFR a Výzkumný ústav živočišné výroby a v průběhu následujících dvou let tak vznikl komplexní informační systém ZeMan (ZEmědělský MANažer), určený pro zemědělské podniky, a variantně informační systém Podnikatel pro střední a větší firmy různého podnikatelského zaměření.
V roce 1992 jsme založili společnost s ručením omezeným BM Servis s.r.o., vytvořili jedno z prvních CRM, které jsme nazvali HARMONIE a propojili ho s Podnikatelem. Také jsme začali budovat obchodní zastoupení po celé republice.
V letech 1995 až 1996 jsme měli možnost podílet se jako konzultanti na velkých poradenských předimplementačních projektech rozsáhlých informačních systémů (Jihočeská energetika a.s., Expandia banka…), což nám přineslo nejen zajímavé reference, ale hlavně obrovské zkušenosti.
V následujících dvou letech jsme vyvinuli zcela nový informační systém Bílý Motýl, který byl postaven na principech procesního řízení. Následně jsme jej úspěšně implementovali v desítkách firem.
V roce 2016 jsme se rozhodli spojit síly pro další vývoj informačních systémů se silnějším partnerem, a to s českou akciovou společností QI GROUP. Ta kapitálově vstoupila do naší firmy a stala se jejím majoritním vlastníkem. Tato skutečnost pro nás znamená zajištění větší stability pro udržování informačního systému Bílý Motýl tak, aby jej mohli jeho uživatelé nadále spokojeně používat, ale také propojení know-how vývojových týmů obou společností při vývoji zcela nového informačního systému na procesní bázi.
Současně se nám díky této akvizici obohatilo portfolio o informační systém QI. Stali jsme se certifikovanými poskytovateli tohoto informačního systému včetně jeho implementace a vývoje pro individuální uživatelská řešení.

Máte nějaký dotaz?

Neváhejte se nám ozvat.
Kontaktovat
|
crossmenuchevron-up